Jesli objevíte nefunkční článek, prosím, napište mi do komentů. Pomůžete tak zpřehlednit blog. Díky :)

Blondýnky

19. července 2006 v 12:49 |  Vtipy
Blondýnka si objedná pizzu a číšník se jí ptá:"Chcete ji nakrájet na 8 nebo 16 kousků?" "Na osm, šestnáct bych nesnědla!"
.
Proč dává blondýka telefon do trouby?
-Chce volat horkou linku
.
Proč se blondýnka usmívá při bouřce?
-Myslí si, že ji někdo fotí
.
Proč blondýnka tančí u semaforu?
-Myslí si, že je na diskotéce
.
Blondýnka jede autem a vidí jinou, jek jede na lodi po poli. Zastaví a řve na ni:"Kvůli takovým jako jsi ty o nás dělají ty blbé vtipy! Kdybych uměla plavat tak ti dám co proto!"
.
Blondýnka v TV soutěži Chcete být milionářem vybere nápovědu přítele na telefonu a ptá se:"Co myslíš Tondo, mám si vzít nápovědu 50:50 nebo se mám zeptat diváků v sále?"
.
Blondýnka volá manželovi:"Já jsem si koupila puzzle, ale nejde složit." "To není možné. Je tam určitě obrázek, co je na něm?" "Nějaký medvídek, lžička, mistička, mlíčko..." "Tak to nesložíš, to jsou cornflakesy."
.
Blondýnky přijedou k semaforu a ta jedna povídá:"Jé, červená, taje ale krásná! Jé a oranžová, ta je ještě krásnější! Jé, zelená, ta je nejkrásnější! Jé, tu červenou už známe, tak jeď."
.
Blondýnka jede autem a před ní jede dodávka. Na prvních semaforech vystoupí, jde za řidičem a povídá:"Pane, upozorňuji vás, že ztácíte náklad." Chlap zabručí. Na příštích semaforech za ním blondýnka zase jde a říká:"Znovu vás upozorňuji, že ztrácíte náklad." Chlap na to:"No, jo..." Na dalších semaforech blondýnka opět vystoupí a jde za řidičem:"Důrazně vás upozorňuji na to, že ztrácíte náklad!" A chlap:"Je náledí, SYPU!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama